• एमाले ३४ नगरपालिका सहित अघिल्लो स्थान, कांग्रेस पछिपछि हेर्नुस् नतिजा कसले कहाँ जिते ?

    Reporter: Arjun Bhattarai
    Published: Friday, May 19, 2017
    A- A+
    काठमाडौं, ५ जेठ –  वैशाख ३१ गते सम्पन्न स्थानीय तहको पहिलो चरणको २ सय ८३ स्थानको निर्वाचनको परिणाम चार महानगरबाहेक अब अन्तीम अवस्थामा पुगेको छ ।



    अहिलेसम्म २२७ स्थानीय तहको नतिजा सार्वजनिक भएको छ । प्राप्त नतिजाअनुसार नेकपा एमाले अग्रस्थानमा रहेको छ । एमाले ३४ नगरपालिका र  ६८ गाउँपालिका  सहित एक सय दुई स्थानमा बिजयी भएको नतिजा आएको छ ।

    यस्तै, नेपाली काँग्रेसले अहिलेसम्म ८६ स्थानमा जित हासिल गरेको छ । काँग्रेसले अन्य २१ स्थानमा अगाडि छ ।


    नेकपा माओवादी केन्द्र भने अहिलेसम्म ४२ स्थानीय तहमा प्रमुखसहित विजयी भएको छ । उसले ६ स्थानमा आफ्नो अग्रता कायम राखेको छ । यसैगरी, नयाँ शक्ति पार्टी, राप्रपा र राष्ट्रिय जनमोर्चा एक एक स्थानमा विजयी भएका छन् भने ३ स्थानीय तहमा स्वतन्त्र उम्मेदवार विजयी भएका छन् ।


    एमाले कांग्रेस माओवादी लगायतका पार्टीले कस्ले कहाँ जीते  हेर्नुहोस् नामावली शहित

    एमाले

    १ जाजरकोट, शिवालय गाउँपालिकाः नरेन्द्र कुमार शाही
    २ डोल्पा, ठूलीभेरी नगरपालिकाः गणेशबहादुर शाही
    ३ डोल्पा, शेफोक्शुण्डो गाउँपालिकाः तसी तुन्डुक गुरुङ
    ४ डोल्पा, काइके गाउँपालिकाः अंगद राना
    ५ मनाङ, नेस्याङ गाउँपालिकाः कान्छा घले
    ६ मनाङ, चामे गाउँपालिकाः लोकेन्द्र बहादुर घले
    ७ मुस्ताङ, घरपझोङ गाउँपालिकाः आशबहादुर गुरूङ
    ८ कास्की, मादी गाउँपालिकाः वेदबहादुर गुरुङ
    ९ स्याङ्जा, फेदिखोला गाउँपालिकाः घनश्याम सुवेदी
    १० तनहुँ, देवघाट गाउँपालिकाः दुर्गाबहादुर थापा
    ११ ललितपुर, महाङ्काल गाउँपालिकाः रामचन्द्र दाहाल
    १२ सल्यान, ढोरचौर गाउँपालिकाः चित्रबहादुर चलाउने
    १३ रसुवा, गोसाइकुण्ड गाउँपालिकाः कैसाङनुर्पु तामाङ
    १४ दैलेख, नारायण नगरपालिकाः रत्नबहादुर खड्का
    १५ कास्की, रुपा गाउँपालिकाः नवराज ओझा
    १६ पर्वत, महाशिला गाउँपालिकास् राजु पौडेल
    १७ स्याङ्जा, हरिनास गाउँपालिकास् खिलनारायण मानन्धर
    १८ जुम्ला, तिला गाउँपालिकास् रतननाथ योगी
    १९ जाजरकोट, भेरी नगरपालिकास् सीपी घर्ती
    २० हुम्ला , अदानचुली गाउँपालिकास् दलु फडेरा
    २१ कास्की, माछापुच्छ्रे गाउँपालिका स् कर्णबहादुर गुरुङ
    २२ स्याङ्जा, आँधिखोला गाउँपालिकास् सुधिर पौडेल
    २३ डोल्पा, त्रिपुरा सुन्दरी नगरपालिका स् ओमबहादुर बुढा
    २४ रसुवा, कालिका गाउँपालिकास् सिताकुमारी पौडेल
    २५ दोलखा, जिरी नगरपालिकाः टंक जिरेल
    २६ मकवानपुर, मकवानपुरगढी गाउँपालिकाः विदुर हुमागाइँ
    २७ दैलेख, भैरवी गाउँपालिकाः प्रेमबहादुर बुढा
    २८ दैलेख, महाबु गाउँपालिकाः जंग बहादुर शाही
    २९ रामेछाप, गोकुलगंगा गाउँपालिकाः खड्ग बहादुर सुनुवार
    ३० रामेछाप, उमाकुण्ड गाउँपालिकाःशेर बुहादुर सुनुवार
    ३१ सिन्धुपाल्चोक, लिसंखुपाखाः कमल नेपाल
    ३२ मकवानपुर, इन्द्रसरोवर गाउँपालिकाः जीवन लामा
    ३३ धादिङ, सिद्धलेक गाउँपालिकाः प्रमेनाथ सिलवाल
    ३४ मकवानपुर, कैलाश गापः टंक मोक्तान
    ३५ कास्की, माछापुच्छ्रे गापः सूर्यप्रसाद लम्साल
    ३६ दैलेख, ठाँटीकाँध गापः धिरबहादुर शाही विजयी भएका छन्।
    ३७ धादिङ, धुनिवेसीः बालकृष्ण आचार्य
    ३८ पर्वत, फलेबास नगरपालिकाः पदमपाणी शर्मा
    ३९ सिन्धुली, फिक्कलः धन कार्की
    ४० दैलेख, चामुण्डा—बिन्द्रासैनी नगरपालिकाः सूर्यबहादुर शाही
    ४१ बागलुङ, काठेखोला गाउँपालिकाः अम्मरबहादुर थापा
    ४२ काभ्रे, खानीखोला गाउँपालिकाः कृष्णबहादुर खुलाल
    ४३ काठमाडौं, शंखरापुर नगरपालिकाः सुवर्ण श्रेष्ठ
    ४४ धादिङ, थाक्रे गाउँपालिकाः रामकुमार आचार्य
    ४५ तनहुँ, घिरीङ गाउँपालिकाः रणबहादुर राना
    ४६ सिन्धुपाल्चोक, बलेफी गाउँपालिकाः केदार क्षेत्री
    ४७ सल्यान, कपुरकोट गाउँपालिकाः भिमबहादुर सेन
    ४८ कालिकोट, खाँडाचक्र नगरपालिकाः जशिप्रसाद पाण्डे
    ४९ धादिङ, नेत्रावती गाउँपालिकाः दुर्गा कुमार शाक्य
    ५० लमजुङ, मर्स्याङ्दी गाउँपालिकाः अर्जुन गुरुङ
    ५१ म्याग्दी, धौलागिरी गाउँपालिकाः थम्सरा पुन
    ५२ सिन्धुपाल्चोक, पाँचखाल थाङपाल गाउँपालिकास् टासी लामा
    ५३ नुवाकोट, तार्केश्वर गाउँपालिकास् रामबहादुर वस्ती
    ५४ सल्यान, कालिमाटी गाउँपालिकास् दानबहादुर खत्री
    ५५ रामेछाप, रामेछाप नगरपालिकास् रोशन पाख्रिन
    ५६ पर्वत, बिहादी गाउँपालिकास् कमलप्रसाद भुसाल
    ५७ बागलुङ, बाडीगाड गाउँपालिकास् मेहरसिंह पाइजा
    ५८ सुर्खेत, लेकबेसी नगरपालिकास् गगनसिंह सुनार
    ५९, दोलखा, गौरीशंकर गाउँपालिकास् सोयमबहादुर खड्का
    ६०, मकवानपुर, भीमफेदी गाउँपालिकास् हिदम लामा
    ६१, धादिङ, गंगाजमुना गाउँपालिकास् बलबहादुर अधिकारी
    ६२, जाजरकोट, छेडगाड गाउँपालिकास् लालबहादुर महतारा
    ६३ स्याङ्जा, कालीगण्डकी गाउँपालिकास् खिमबहादुर थापा
    ६४ दैलेख, भगवतीमाई गापस् दानबहादुर थापा
    ६५ रामेछाप, मन्थली नगरपालिकास् रमेश बस्नेत
    ६६ स्याङ्जा, गल्याङ नपास् भूपराज अधिकारी
    ६७ स्याङ्जा, बिरुवा गापास् चुनप्रसाद शर्मा
    ६८ म्याग्दी, मंगला गापस् सतप्रसाद रोका
    ६९ मुगु, खत्याड गापास् उज्जनबहादुर शाही
    कांग्रेसले विजय हासिल गरेका स्थानहरुः
    १ नवलपरासी, बुङ्दीकाली गाउँपालिकाः दुर्गाबहादुर राना
    २ बागलुङ, तमानखोला गाउँपालिकाः जोकलाल बुढा
    ३ मनाङ, नार्फु गाउँपालिकाः मिङ्मा छिरीङ लामा ९निर्विरोध०
    ४ मनाङ, नोशाङ गाउँपालिकाः चन्द्र घले
    ५ मुस्ताङ, थाकसाङ गाउँपालिकाः उम्मेदवार बुद्धिप्रसाद शेरचन
    ६ जाजरकोट, कुशे गाउँपालिकाः हरिश्चन्द्र बस्नेत
    ७ मुस्ताङ, लोमान्थाङ गाउँपालिकाः सुवर्णकुमार विष्ट
    ८ मुस्ताङ, बाह्र गाउँ मुक्तिक्षेत्र गाउँपालिकाः फेन्चोक छेप्तेन गुरुङ
    ९ दैलेख, ढुंगेश्वर गाउँपालिकाः नगेन्द्रबहादुर मल्ल
    १० जुम्ला, पातारासी गाउँपालिकाः लक्ष्मण बोहरा
    ११ जुम्ला, सिंजा गाउँपालिकाः देवलसिंह रावल
    १२ गोरखा, चुमनुब्री गाउँपालिकाः धनबहादुर गुरुङ
    १३ नवलपरासी, विनयी त्रिवेणी गाउँपालिकाः डम्बर बहादुर जिसी
    १४ पर्वत, पैंयू गाउँपालिकास् खगेन्द्रप्रसाद तिवारी
    १५ सल्यान, त्रिवेणी गाउँपालिकास् मानबहादुर डाँगी
    १६ रसुवा, उत्तरगया गाउँपालिका स् उपेन्द्र लम्साल
    १७ जाजरकोट, बारेकोट गाउँपालिकास् महेन्द्र शाही
    १८ लमजुङ, मध्यनेपाल नगरपालिकास् रमेशराज पाण्डे
    १९ काभ्रेपलान्चोक, बेथानचोक गाउँपालिकास् प्रेमबहादुर तिमल्सिना
    २० जुम्ला, कनकासुन्दरी गाउँपालिकास् नरवीर रावत
    २१ मुगु , कार्मारोंग गाउँपालिकास् छिरिङ क्याप्ने
    २२ नवलपरासी, हुप्सिकोट गाउँपालिकास् लक्ष्मी पाण्डे
    २३ नवलपरासी,बुलिङटार गाउँपालिकाः शशी वास्ताकोटी
    २४ नुवाकोट, किस्पाङ गाउँपालिकाः छत्रबहादुर लामा
    २५ सिन्धुली, घ्याङलेख गाउँपालिकाः जगतबहादुर भोलान
    २६ हुम्ला, सिमीकोट गाउँपालिकाः पदम बहादुर लामा
    २७ सुर्खेत, चिङगाड गाउँपालिकाः देवबहादुर चन्द
    २८ कास्की, अन्नपुर्ण गाउँपालिकाः युवराज कुँवर
    २९ बागलुङ, गलकोट नगरपालिकाः भरत शर्मा गैरे
    ३० म्याग्दी, बेनी नगरपालिकाः हरिकुमार श्रेष्ठ
    ३१ नुवाकोट, तादी गाउँपालिकाः नारायण पाण्डे
    ३२ गोरखा, गण्डकी गाउँपालिकाः होमबहादुर राना
    ३३ काभ्रे, तेमाल गाउँपालिकाः सलामसिंह लामा
    ३४ म्याग्दी मालिका गाउँपालिकाः श्रीप्रसाद रोका
    ३५ दोलखा, वैत्यश्वर गाउँपालिकाः छवि लामा
    ३६ तनहुँ, आबुखैरनी गाउँपालिकाः गिरबहादुर थापा
    ३७ धादिङ, खनियाबास गाउँपालिकाः रणबहादुर तामाङ
    ३८ लमजुङ, दुधपोखरी गाउँपालिकाः छुपीमाया गुरुङ
    ३९ चितवन इच्छाकामना गाउँपालिकाः गीता गुरुङ
    ४० सल्यान, छत्रेश्वरी गाउँपालिकाः सन्तोस केसी
    ४१ म्याग्दी,अन्नपूर्ण गाउँपालिकाः डमबहादुर गर्वुजा पुन
    ४२ सुर्खेत, बराहताल गाउँपालिकाः तेजबहादुर बस्नेत
    ४३ गोरखा,अजिरकोट गाउँपालिकाः फणिन्द्र धिताल
    ४४ गोरखा, सिरानचोक गाउँपालिकाः राजु गुरुङ
    ४५ तनहुँ, ऋसिङ गाउँपालिकाः राजेन्द्रकृष्ण श्रेष्ठ
    ४६ स्याङ्जा, चापाकोट नगरपालिकाः शिवकुमार गिरि
    ४७ सिन्धुपाल्चोक, हेलम्बु गाउँपालिकाः निमाग्याल्जेन शेर्पा
    ४८ जुम्ला, चन्दननाथ नगरपालिकास् कान्तिका सेजुवाल
    ४९ ललितपुर, बागमती नगरपालिकास् वीरबहादुर लोप्चन
    ५० नवलपरासी, देवचुली नगरपालिकास् पूर्णकुमार श्रेष्ठ
    ५१ काठमाडौं, दक्षिणकाली नगरपालिकास् मोहन बस्नेत
    ५२ नुवाकोट, दुप्चेश्वर गाउँपालिकास् योगेन्द्रसिंह तामाङ
    ५३ स्याङ्जा, अर्जुन चौपारी गाउँपालिकास् दीर्घनारायण अर्याल
    ५४ काभ्रे, रोशी गाउँपालिकास् दलबहादुर लामा
    ५५ नवलपरासी, मध्यविन्दु नगरपालिकास् चन्द्रबहादुर राना
    ५६ पर्वत, जलजला गाउँपालिकास् यामबहादुर मल्ल
    ५७ धादिङ, ज्वालामुखी गाउँपालिकास् विनोद तिमल्सिना
    ५८ तनहुँ, म्याग्दे गाउँपालिकास् मायादेवी राना
    ५९ गोरखा, धार्चे गाउँपालिकास् सन्तबहादुर गुरुङ
    ६० मुगु, छायाँनाथ रारा नगरपालिकास् हरिजंग शाही
    ६१ दैलेख, दुल्लु नगरपालिकास् घनश्याम भण्डारी
    ६२ स्याङ्जा, भिरकोट नगरपालिकास् छायाराम खनाल
    ६३ दैलेख, गुराँस गाउँपालिकास् खेमराज वली
    ६४ हुम्ला, सिमकोट गापस् पदमबहादुर लामा
    ६५ बागलुङ, निसीखोला गापस् तारानाथ पौडेल
    ६६ सिन्धुली, गोलनजोर गापस् पुष्प कार्की
    ६७ म्याग्दी, रघुगंगा गापस् भगबहादुर भण्डारी


    माओवादीले विजय हासिल गरेका स्थानहरुः


    १ डोल्पा, मुडकेचुला गाउपालिकास् दतबहादुर शाही
    २ जगदुल्ला गाउपालिकाः नरसिंह रोकाया
    ३ जुम्ला, गौठिचौर गाउपालिकाः हरि बहादुर भण्डारी
    ४ कालिकोट, सान्नि जेवेगी गाउपालिकाः डम्वरबहादुर शाही
    ५ रुकुम, सानीभेरी गाउपालिकाः नरबहादुर पुन
    ६ जुम्ला, हिमा गाउँपालिकाः राज बहादुर शाही
    ७ हुम्ला, ताजाकोट गाउँपालिकाः बागदल मल्ल
    ८ सल्यान, दार्मा गाउँपालिकाः निमबहादुर केसी
    ९ सिन्धुली, मरिन ठाकुर गाउँपालिकाः पानीराज बम्जन
    १० ललितपुर, कोन्ज्योसोम गाउँपालिकाः गोपीलाल स्याङ्तान
    ११ रुकुम, मुसिकोट नगरपालिकाः देवीलाल गौतम
    १२ तनहुँ, बन्दीपुर गाउँपालिकास् पूर्णसिंह थापा
    १३ वागलुङ, ताराखोला गाउँपालिकास् प्रकाश घर्ती
    १४ रुकुम, बाफिकोट गाउँपालिकाः धर्मबहादुर केसी
    १५ हुम्ला, चंखेली गाउँपालिकाः धनलाल चौंलागार्इ
    १६ रुकुम, त्रिवेणी गाउँपालिकाः झक्कुप्रसाद घर्ती
    १७ जुम्ला, तातोपानी गाउँपालिकाः नवराज न्यौपाने
    १८ मकवानपुर, बाग्मती गाउँपालिकाः सर्केश घलान
    १९ सिन्धुली, हरिहरपुरगढी गाउँपालिकाः कार्साङ तामाङ
    २० हुम्ला, नाम्खा गाउँपालिकाः विष्णु तामाङ
    २१ सल्यान, बागचौर नगरपालिकाः लोकमान वुढाथोकी
    २२ रुकुम, चौरजहारी नगरपालिकास् विशाल शर्मा
    २३ रामेछाप, दोरम्बा गाउँपालिकास् कमानसिंह मोक्तान
    २४ कालिकोट, रास्कोट नगरपालिकास् काशीचन्द्र बराल
    २५ काभ्रे, महाभारत गाउँपालिकास् कान्छामान जिम्बा
    २६ जाजरकोट, त्रिवेणी नलगाडस् टेकबहादुर रावल
    २७ गोरखा, सहिद लखन गाउँपालिकास् रमेश थापा
    २८ कालिकोट, पलाता गाउँपालिकास् लक्ष्मण बम
    २९ लमजुङ, दोर्दी गापस् ओमबहादुर गुरुङ
    ३० जाजरकोट, जुनी चाँदे गापस् कृष्णबहादुर केसी
    ३१ रुकुम, आठबिस्कोट नपास् गोर्खबहादुर केसी
    ३२ हुम्ला, सर्केगाड गापस् कृष्ण रोकाय


    राप्रपा
    १ धादिङ, रुबीभ्याली गाउँपालिकाः चेरुङ तामाङ
    राजमो
    १ बागलुङ, बरेङ गाउँपालिकाः कृष्ण पौडेल
    नयाँ शक्ति
    १ रसुवा, पार्वतीकुण्ड गाउँपालिकाः भुजुङ तामाङ
    स्वतन्त्रः
    १ डोल्पा, डोल्पोबुद्धः पेम्बा गुरुङ
    २ मुस्ताङ, दालोमेः राजु विष्ट

    Subjects:

  • No Comment to " एमाले ३४ नगरपालिका सहित अघिल्लो स्थान, कांग्रेस पछिपछि हेर्नुस् नतिजा कसले कहाँ जिते ? "